KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9915011
nr 991 5011
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
Blandteknik, Hans Arnold (1925-2010), honkatt, signerad, motivet: 22x19
Utrop:
1.500 kr
Såld:
800 kr
måndag 2 november 2015
kl 19:59:47
300 kr
700 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
Hans Arnold
Läs mer om Hans Arnold